KONST / Litografier / Färglitografi 16636307
nr 1663 6307
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 78/360, tejpat inslagspapper, Färglitografi, bildmått: 39x57 cm, yttermått inklusive ram: 47x62 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 december 2024
kl 19:27:38
300 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann